Stacja uzdatniania wody w Wiechlicach zasila sieć wodociągową

 

Informujemy, że projekt pt.:


„Budowa stacji uzdatniania wody w Wiechlicach wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą oraz z budową rozdzielczej sieci wodociągowej wraz z przyłączami”


został zakończony i od dnia 21.05.2026 r. miejscowości:

 Cieciszów, Henryków oraz Wiechlice wieś wraz z ul. Minth

są zasilane w wodę uzdatnioną ze stacji uzdatniania wody w Wiechlicach.