
Informujemy, że projekt pt.:
„Budowa stacji uzdatniania wody w Wiechlicach wraz z niezbędną infrastrukturą towarzyszącą oraz z budową rozdzielczej sieci wodociągowej wraz z przyłączami”
został zakończony i od dnia 21.05.2026 r. miejscowości:
Cieciszów, Henryków oraz Wiechlice wieś wraz z ul. Minth
są zasilane w wodę uzdatnioną ze stacji uzdatniania wody w Wiechlicach.